Export produktov do Heureky a Zboží

Tento modul slúži na export tovaru do služieb Heureka (SK aj CZ) alebo Zboží (CZ). Modul generuje XML súbor s tovarom, ktorý uloží na vašom serveri. Do porovnávačov cien (Heureka, Zboží, Google Nákupy) potom vložíte odkaz na tento XML súbor. Porovnávače načítajú tovar z vášho obchodu a zaradia ich do svojich katalógov. Zákazníci vás môžu ľahko a rýchlo vyhľadať.

Nastavenie feedov

Nastavenie feedov

Modul okrem generovania XML súboru umožňuje detailne upraviť dostupnosť pre jednotlivé produkty a párovanie vašich kategórií s kategóriami Heureky. Navyše ak spravujete viacero obchodov podporuje funkciu multistore a nie je obmedzený počtom produktov. V prípade potreby môžete exportovať aj zoznam dopravcov.

Pozn.: Modul neumožňuje exportovať varianty tovaru.

Verzia 2.71
Posledná aktualizácia 2. január 2015
Kompatibilné verzie 1.5.x -> 1.6.x
Oficiálna stránka Srovnávače zboží – Prestahost.eu

Mohlo by sa Vám páčiť ...

1 komentár

  1. 13. decembra 2015

    […] Tento modul je neoceniteľnou pomôckou pre tých, ktorý dbajú o dobré meno svojho obchodu. Takúto výhodu im ponúka certifikát Heureka – overené zákazníkmi, ktorý je pre mnohých zákazníkov veľkým lákadlom. Aby ste však mohli úspešne používať tento modul je potrebné mať exportované produkty na Herueke, k tomu slúži modul modul Export zboží. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.