Modul Heureka – overené zákazníkmi

Tento modul je neoceniteľnou pomôckou pre tých, ktorý dbajú o dobré meno svojho obchodu. Takúto výhodu im ponúka certifikát Heureka – overené zákazníkmi, ktorý je pre mnohých zákazníkov veľkým lákadlom. Aby ste však mohli úspešne používať tento modul je potrebné mať exportované produkty na Herueke, k tomu slúži modul modul Export zboží.

Modul Overené zákazníkmi

Modul Overené zákazníkmi

Pre získanie certifikátu Overené zákazníkmi stačí nové objednávky odosielať na portál Heureka a to presne urobí tento modul za vás úplne automaticky. Akonáhle je objednávka evidovaná, Heureka sama pošle zákazníkovi anketu k hodnoteniu nákupu a spokojnosti s eshopom. Keď je dosiahnutý dostatočný počet kladných hodnotení, je vlastník eshopu informovaný a ju mu poskytnutý kód banneru Overené zákazníkmi.

Verzia 1.6.3
Posledná aktualizácia 21. apríl 2015
Kompatibilné verzie 1.5.x -> 1.6.x
Oficiálna stránka Prestahost.eu: Heureka – ověřeno zákazníky

Mohlo by sa Vám páčiť ...

3 komentáre

 1. Juraj píše:

  Dobry den. nainstalovak som modul overene zakaznikmi do presta 1.6.1.4. Pri pridani SK kluca je funkcnost potvrdena, ale pri zadani CZ kluca mi na stranke ukazuje ze nie je aktivne.
  Nemate nejake znalosti/skusenosti preco to nefunguje?
  Vdaka.
  J.

  • admin píše:

   Zdravím Juraj,
   Ak chcete používať funkciu „Overené zákazníkmi“ už vopred musíte mať na Heureke zaregistrovaný, aktuálny a schválený XML feed s produktami. Treba upozorniť, že XML feed musíte registrovať zvlášť na Heureka.CZ a na Heureka.SK, pretože si ho nezdieľajú medzi sebou!
   Navyše Heureka zistí, že máte aktivovanú funkciu „Overené zákazníkmi“ až pri prvej obdržanej objednávke …
   Ak to nevyrieši Váš problém, skúste upresniť zobrazovanú hlášku, prípadne pošlite screenshot.

 2. Matej píše:

  Dobrý deň, stiahol som súbor a pri inštalovaní mi píše hlášku „Pri pokuse rozbaliť modul (môže byť poškodený súbor) sa vyskytla chyba.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.