Ap Fashion

Náhľad šablóny Ap FashionOblečenie, šaty, obleky a spodná bielizeň budú pekne a príjemne zoradené, navyše získate veľký priestor na špeciálne produkty, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri elektronickom obchodovaní. Všetko toto je spojené v šablóne Ap Fashion.

Tmavé a zvodné pozadie pôsobí na zákazníkov atraktívnym dojmom. V strede sa nachádza aktívna prezentácia, ktorá je vhodná na predvádzanie zliav a bannerov s horúcimi trendami alebo najnovšími kolekciami, ktoré sú najobľúbenejšou časťou nakupovania. Je responzívna a podporuje technológie CSS3 aj HTML5.

Kategória

Kategória

Okrem toho posuvník s odporúčanými kategóriami vie skvelým spôsobom zaujať zákazníkov a ušetriť navyše nejaký priestor pre ďalšie moduly. Napríklad sociálna sieť alebo blog je nevyhnutnou súčasťou pri budovaní vzťahu so zákazníkmi a pri udržaní si ich vernosti.

Trendy Mega Menu, editor šablóny, zrýchlený nákupný košík a ďalšie užitočné moduly sú súčasťou šablóny Ap Fashion. Táto šablóna zabezpečí svojím užívateľom všetko, čo potrebujú na prevádzku úspešného obchodu.

Detail produktu

Detail produktu

Farebné prevedenia

Verzia 1.0
Posledná aktualizácia 12. december 2014
Kompatibilné verzie 1.6.0.0 -> 1.6.1.6
Responzívna áno
Oficiálna stránka Apollo Theme fashion

Mohlo by sa Vám páčiť ...

2 komentáre

 1. Michal píše:

  šablóna sa v pohode nainštaluje, ale akonáhle ju chcem použiť pre vzhľad obchod vyhadzuje ERROR 500

  • admin píše:

   Zdravím Michal,
   aktualizoval som šablónu na najnovšiu verziu a nemala by obsahovať žiadne chyby. Navyše šablóna je kompatibilná s PrestaShopom ver. 1.6.0.0 až 1.6.1.6, takže si tiež skontrolujte, či máte správnu verziu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.