Ap Furniture

Náhľad šablóny Ap FurnitureAp Furniture je responzívna šablóna s čistým a príjemným vzhľadom vytvorená s modernými obchodnými trendami a najlepšou SEO optimalizáciou. Čistý a jednoduchý layout s prepracovaným rozhraním je vhodný pre každý eshop. Šablóna je plne funkčná a poskytuje neobmedzené varianty. Je vhodná pre obchody s dekoráciami, nábytkom, nástrojmi, módou, doplnkami, taškami, kozmetikou a šperkami a ďalšie.

Kategória

Kategória

Táto šablóna je založená na Ap Frameworku, jednom z najlepších frameworkov pre PrestaShop. Je plne responzívna a podporuje aj technológie CSS3 a HTML5, ktoré pomáhajú vytvárať web stránky s výraznou presnosťou.
Výhodou je ľahké a jednoduché pozadie na domovskej stránke, ktoré prináša luxusný a elegantný vzhľad pre vašu stránku.

Detail produktu

Detail produktu

Navyše Ap Furniture podporuje 4 rôzne farebné štýly a to modrú, zelenú, oranžovú a červenú a ďalšie 4 štýly pre hlavičku. Posuvník s obrázkami je natiahnutý na šírku celej stránky, spúšťa sa automaticky a tvoria ho veľké obrázky s nadpismi, popismi a náhľadmi. Navyše na domovskej stránke sa zobrazujú panely s kategóriami, ktoré si vyberiete sami.

Ap Furniture prináša veľa vstavanej funkčnosti, ktorú v sebe zahŕňa administrátorský panel. Tento panel vám pomôže lepšie spravovať vašu stránku a uľahčí vám prispôsobenie webu.

Farebné prevedenia

Verzia 1.0
Posledná aktualizácia 5. máj 2015
Kopatibilné verzie 1.6.0.1 -> 1.6.1.x
Responzívna áno
Oficiálna stránka Apollo Theme Furniture

Mohlo by sa Vám páčiť ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.