Ap Hairsalon

Náhľad šablóny Ap Hairsalon

Ap Hairsalon responzívna šablóna pre PrestaShop je jedinečný kúsok navrhnutý pre kadernícke salóny, welness kúpele a ďalšie. Šablóna je plne funkčná a poskytuje neobmedzené množstvo farebných kombinácií. Jej dizajn je skvelý pre obchody s vlasovou kozmetikou, štýlovým oblečením, nábytkom, módou, náradím, taškami, doplnkami a množstvo iných.

Šablóna pozostáva z obrázkových posuvníkov, jedinečného dizajnu a plávajúcich hlavičiek. Ďalej sú to Owl karusel, Font Awesome a animácie.

Kategória

Kategória

Najpredávanejšie a odporúčané produkty pomáhajú zákazníkom pri hľadaní produktu. Navyše sociálne siete v pätičke vás spájajú so zákazníkmi. Samozrejme môžete využívať aj Ajax-ový košík. Vaše produkty sa môžu zobrazovať v mriežke alebo v zozname a k dispozícií je aj rýchly náhľad produktu.

Detail produktu

Detail produktu

Pokročilé nastavenia vám pomáhajú prispôsobiť si šablónu podľa svojich predstáv. Plne responzívna šablóna Ap Hairsalon je skvelou kombináciou modulov a funkcií Swipe a animácií.

Ap Hairsalon šablóna je vhodná pre všetky zariadenia ako PC, notebooky, tablety, smartfóny, atď. A je vysoko prispôsobiteľná.

Farebné prevedenia

Verzia 1.0
Posledná aktualizácia 6. jún 2015
Kompatibilné verzie 1.6.0.1 -> 1.6.1.x
Responzívna áno
Oficiálna stránka Apollo Theme Hairsalon

Mohlo by sa Vám páčiť ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.