Ap Office

Náhľad šablóny Ap Office

Ap Office je čistá, nápaditá a responzívna šablóna pre PrestaShop a je úplne zdarma. Táto šablóna je moderná responzívna šablóna, ktorá je vhodná pre všetky online obchody zamerané na módne produkty. Je navrhnutá pre portály s módou, ale môže byť jednoducho upravená na iné použitie. Je skvelým riešením pre obchody s oblečením, taškami, topánkami, módnymi doplnkami, športovými potrebami, počítačmi, mobilmi a ďalšími.

Kategória

Kategória

Téma využíva Ap Framework, jeden z najlepších frameworkov pre PrestaShop. Je responzívna a využíva technológie CSS3 a HTML5, ktoré pomáhajú vytvárať príjemný web a vysokou presnosťou.

Ap Office má jednoduchý a presný layout zároveň, čo vytvára silný dojem na zákazníkov. Navyše, posuvníky s veľkými obrázkami, nadpismi, popiskami a náhľadmi zanechajú výrazný pocit v zákazníkoch. Špeciálne v strede domovskej stránky sú vytvorené dva bannery, aby vám pomohli propagovať vaše produkty alebo informácie o zľavách. Šablóna je dostupná v 2 farbách a flexibilným layoutom. S modulom Apollo Control jednoducho upravíte farby, šírku a mnoho ďalších vecí bez úpravy kódu.

Detail produktu

Detail produktu

Ap Office prichádza s množstvom funkcií, ktoré nájdete v administrátorskom paneli. Panel vám pomôže so správou webu a uľahčí prispôsobenie stránky.

Farebné prevedenia

Verzia 1.0
Posledná aktualizácia 11. november 2014
Kompatibilné verzie 1.6.0.1 -> 1.6.1.x
Responzívna áno
Oficiálna stránka Apollo Theme Office

Mohlo by sa Vám páčiť ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.