Leo Gamegear

Náhľad šablóny Leo GamegearNáhľad šablóny Leo Gamegear

Šablóna GameGear s obrázkovou prezentáciou nechá vyniknúť vaše produkty a urobí skvelý dojem. Farebné schémy robia túto šablónu vhodnú pre rôzne značky, ale tiež si môžete úpravou CSS štýlov vytvoriť vlastnú farebnú kombináciu.

Leo GameGear má na výber 3 rôzne farby:

  • Modrá
  • Čierna
  • Oranžová

    Kategória

    Kategória

Jemný dizajn zameriava pozornosť návštevníkov na produkty, zatiaľ čo prehliadajú vašu stránku. Tlačidlá nabádajú návštevníkov ku kúpe produktu. Šablóna GameGear funguje rovnako dobre v obchodoch s jedným alebo s tisícom produktov

Detail produktu

Detail produktu

Hlavné menu zahŕňa viacstĺpcové vyskakovacie ponuky pre podkategórie, ktoré sa ľahko ovládajú. Pripnuté horné menu udržiava dôležité informácie vždy hore. Pomocou reklamného banneru je prispôsobenie hlavnej stránky hračkou. Šablóna Leo GameGear urobí váš web krásnym, už od prvého momentu. Okrem toho odkazy na sociálne siete sú nevyhnutnosťou na udržanie zákazníkov vo vašom obchode.

Pozn.: Pri aktivácií tejto šablóny sa môže na niektorých verziách PrestaShopu rozbiť hlavné menu (odskúšané na verzii 1.6.1.0). Ako opraviť túto chybu, sa dozviete v článku Rozbité menu.

Farebné prevedenia

Verzia 1.0
Posledná aktualizácia 10. august 2015
Kompatibilné verzie 1.6.x
Responzívna áno
Oficiálna stránka Leo Gamegear PrestaShop Theme

Mohlo by sa Vám páčiť ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.