Leo T-Shirt

Náhľad šablóny Leo T-ShirtŠablóna Leo T-Shirt je čistá, nápaditá a responzívna PrestaShop šablóna a je úplne úžasná. Je moderná a zároveň sa dá prispôsobiť väčšine internetových obchodov týkajúcich sa módy a dizajnu. Bola navrhnutá pre módne weby, ale môže byť ľahko upravená do ostatných odvetví. Je skvelým riešením pre online obchody s oblečením, kabelkami, topánkami, doplnkami, športovými potrebami, technikou, počítačmi, mobilmi a mnoho ďalších.

Táto šablóna je postavená na Leo Frameworku, na jednom z najlepších frameworkov pre PrestaShop. Je responzívna a podporuje štandardy CSS3 a HTML5, ktoré pomáhajú tvoriť web s významnou presnosťou.

Kategória

Kategória

Leo T-Shirt šablóna má svetlý dizajn a prepracované rozloženie súčasne, takže urobí skvelý dojem na zákazníkov. Navyše obsahuje prezentáciu s obrázkami, nadpismi a náhľadmi. V strede domovskej stránky sa nachádzajú 2 banery, ktoré vám pomôžu propagovať vaše produkty alebo novinky. Obsahuje 4 nádherné farebné verzie a dynamické rozloženie. S modulom Leo Theme Control môžete ľahko nastaviť farby, šírku alebo rozloženie stránky na pár kliknutí bez úpravy kódu.

Detail produktu

Detail produktu

Leo T-Shirt šablóna má v sebe množstvo zabudovaných funkcií, ktoré sa nachádzajú v administrátorskom paneli. Tento panel je užitočný pri správe stránky a jej vzhľadu.

Pozn.: Pri aktivácií tejto šablóny sa môže na niektorých verziách PrestaShopu rozbiť hlavné menu (odskúšané na verzii 1.6.1.0). Ako opraviť túto chybu, sa dozviete v článku Rozbité menu.

Farebné prevedenia

Verzia 1.0
Posledná aktualizácia 18. september 2015
Kompatibilné verzie 1.4.x -> 1.6.x
Responzívna áno
Oficiálna stránka Leo T-Shirt PrestaShop Theme

Mohlo by sa Vám páčiť ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.