Tires & Wheels

Náhľad šablóny Tires & Wheels

Kreatívny dizajn stránok, ktorý je dobre navrhnutý vie udržať svieži a pútavý zážitok u návštevníkov webu. Teraz máte možnosť práve takýto zážitok dosiahnuť so šablónou Tires & Wheels a to úplne zadarmo. Vytvoriť tak príjemný dizajn s jasnými farebnými akcentami je v súčasnosti umenie. Šablóna je ušitá na mieru stránok pre autosalóny, architektúru, nábytok, interiér, softvér a mnoho ďalších obchodov.

Kategória

Kategória

Ak si chcete byť istý, že vaši zákazníci budú ohromený skvelým dizajnom vášho obchodu, zvážte možnosť integrovať túto šablónu do svojho PrestaShopu. Je vytvorená s nádychom ostrých rohov a futuristickým moderným dizajnom, bohatou výbavou a skvelými editačnými možnosťami.

Detail produktu

Detail produktu

Dizajn je zameraný na prezentáciu širokej škály produktov. Všetky položky sú usporiadané v mriežke a pri každom produkte sa nachádza krátky popis a štítky. Zoznam prianí, tzv. whislish ponúka zákazníkom možnosť urobiť rezerváciu na produkty, o ktoré sa zaujímajú. Prispôsobivá prezentácia na domovskej stránke udržiava vysokú kvalitu obrázkov na rôznych obrazovkách. Návštevníci si budú užívať potešenie ponúkané profesionálnym dizajnom a elegantným nádychom. Taktiež máte k dispozícií rozličné farebné varianty a miešač farieb, aby ste obliekli stránku do farieb vašej spoločnosti.

Farebné prevedenia

Verzia 1.0
Posledná aktualizácia 5. september 2015
Kompatibilné verzie 1.6.x
Responzívna áno
Oficiálna stránka Tires & Wheels

Mohlo by sa Vám páčiť ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.